• Aprecierile și comentariile voastre ne motivează! Dacă apreciezi munca pe care o depunem, înregistrează-te și dă-ți cu părerea asupra seriilor pe care le urmărești!
  • Ne puteţi găsi şi pe canalele oficiale de Discord sau Telegram ale grupului!

Ace of Diamond S2 - 35

donkeryto

Ex-Shinobi
Reaction score
9,487
Vârstă
27

Ace of Diamond S2 - Episodul 35 - Tradus in Romana - RoSub
Download / Online

720p: ::meganz: - :solidfiles: - :stream: - :filelist:
480p: soon
Traducere: alexishms
Verificare: Nakamura
Editare: donkeryto
Encodare: donkeryto & Cody

Ultima editare de un moderator:

RoyaallQ

Jonin
Reaction score
172
Vârstă
20
Ma speriasem am crezut ca nu il mai traduceti :D ....THX de episod ....Am o presimtire prosta cu umarul cleanup.lui ( am uitat cum il cheama :D )

Ultima editare:

Kosumin

Akatsuki
Reaction score
1,099
Vârstă
21
Ce bine, am asteptat cu nerabdare seria aceasta! Multumesc mult de episod! [sincer sper sa ii acordati mai multa atentie acestei serii, este una chiar foarte buna]

donkeryto

Ex-Shinobi
Reaction score
9,487
Vârstă
27

Kosumin

Akatsuki
Reaction score
1,099
Vârstă
21
Ace of Diamond e o serie superba. Asta e, nu avem ce face daca traducatoarea e ocupata [îi multumesc pentru ca face aceasta treaba pentru noi, fanii:heart:>w<], dar vad si partea buna, atunci cand va incepe sa apara episoade vor fi mai multe deodata. Mie unul imi place sa ma uit la vreo 3-4 ep(din aceeasi serie) in aceeasi zi.:x

Tyira

Capitan
Reaction score
156
Vârstă
23
Se pare ca Furuya nu este singurul care isi ascunde accidentarile.Este evident ca Miyuki sufera urmarile de dupa acea ciocnire cu Ogawa.Dar este adevarat ca prezenta lui pe teren a fost necesara pentru ca Seido sa ajunga in finala.Sper doar sa nu fie ceva grav cu capitanul.

Sus