• Aprecierile și comentariile voastre ne motivează! Dacă apreciezi munca pe care o depunem, înregistrează-te și dă-ți cu părerea asupra seriilor pe care le urmărești!
  • Ne puteţi găsi şi pe canalele oficiale de Discord sau Telegram ale grupului!

Ace of Diamond S2 - 51 (Final)

DragonulRed

Câștigător CMBGMV #1
Se va face un pack pentru Sezonul 2?

dumiwow

Chunin
Suntem la sfarsitul lui 2018 si tot nimic despre o continuare ceva...pacat ca era interesant anime-ul. Dar tot nu era mai bun ca Kuroko`s Basketball...asta este parerea mea.

DragonulRed

Câștigător CMBGMV #1
Suntem la sfarsitul lui 2018 si tot nimic despre o continuare ceva...pacat ca era interesant anime-ul. Dar tot nu era mai bun ca Kuroko`s Basketball...asta este parerea mea.
Diamond no Ace Act II' TV Anime Announced for 2019

Bluebell

cookies!
Administrator
Traducător
Encoder Anime
Verificator
OMG!!! nu pot să cred! abia aştept!!!
omg! nu-mi aduce aminte, ca imi vine sa urlu. de-abia am terminat seria trecuta. nu mai vreau sa aud de animeri cu sport

Tyira

Capitan
Si aceasta finala s-a terminat cu o echipa fiind nevoita sa simta gustul amar al infrangerii Nu am putut sa nu ma simt trist pentru ei.Si cei de la Yakushi au dat tot ce au avut,dar nu putem castiga toti.In cele din urma,au ajuns sa-si indeplineasca telul,dar trebuie sa spun ca regret ca nu i-am vazut pe baieti jucand la nationale,inca.Din ce am vazut mai sus,continuarea o sa apara intr-un viitor nu foarte indepartat,si nu pot sa spun decat ca ma bucur.Per total,seria a fost grozava pana aici.Una dintre cele mai bune serii de gen sport le care le-am vizionat.

Multumesc pentru munca depusa la aceasta serie!

Endou

Der Modérateur
Moderator
Editor Manga
Encoder Anime
Update: Pe MAL scrie că sezonul 2 partea 2 va începe pe data de 2 Aprilie!!!

qBlood

Jonin
Update: Pe MAL scrie că sezonul 2 partea 2 va începe pe data de 2 Aprilie!!!
Abia asteptam, una dintre cele mai bune serii cu sport, pfff nu mai am rabdare :emoticon-127:

Sus