• Aprecierile și comentariile voastre ne motivează! Dacă apreciezi munca pe care o depunem, înregistrează-te și dă-ți cu părerea asupra seriilor pe care le urmărești!
  • Ne puteţi găsi şi pe canalele oficiale de Discord sau Telegram ale grupului!

Ao Haru Ride - 03

Rhys

Maddie
Moderator
Traducător
Editor Manga
Verificator
Reaction score
1,474

Ao Haru Ride - Episodul 03 - Tradus în română - RoSub
Download & Online

720p:::meganz: - :solidfiles: - upl.me
480p:::meganz: - :solidfiles:

Traducere: Dark Angel
Verificare: Rhys
Editare: donkeryto
Encodare: donkeryto

Vizionare plăcută!

Ultima editare de un moderator:

Ruxandra

Vizard
Reaction score
1,693
Multumesc pentru episod, ma bucur sa vad ca de data asta ati fost rapizi ^^!
Se pare ca aici incepe si prietenia celor 5, plus ca ni se dezvaluie cateva lucruri despre trecutul lui Kou......care nu este unul asa fericit. Urmatorul episod va avea niste momente asa dragute, de abea astept sa il vad. >//<

Ultima editare:

Hebi

V's
Reaction score
1,688
Ce poza. :eek:

Trebuie sa recunosc, mi-au dat lacrimile la discutia celor doi in drum spre casa. >//< Cred ca o sa devina cei mai buni prieteni, reprezentantii, awh.
Sa astept inca o saptamana...trist. D:

Abia astept sa-l vad pe urmatorul, bafta~ ^^

Ultima editare:

Nakamura

Team Murachnia
Shinobi Legend
Reaction score
22,229
Foarte tare schimbarea fu.tabei :D mi-ar place să existe o fată ca ea în realitate, pentru că ador fetele vesele şi, totodată, sensibile :D K\mulţumesc pentru episod :)

off: dark, dă-mi add pe mess sau skype, vreau să vorbesc ceva cu tine ;)

Sanjilaul

Demon King
Reaction score
9,860
Ma da ce stil are Tanaka asta ... Chiar reuseste sa-si suprime destul de bine sentimentele, dand impresia ca nu-i pasa in mod deosebit de Fuutaba... :laughing: Ma amuza intr-un fel acest fapt ... ei bine, se pare ca acest grup, dupa cum a spus si Fuutaba, e unul destul de puternic (Prin prisma caracterelor de care dau dovada membrii glupului, fiind foarte diversificate) ....Multumesc pentru episodul destul de dragut ... Si de-abia astept sa le vad si pe celelalte ...

Sus