• Aprecierile și comentariile voastre ne motivează! Dacă apreciezi munca pe care o depunem, înregistrează-te și dă-ți cu părerea asupra seriilor pe care le urmărești!
  • Ne puteţi găsi şi pe canalele oficiale de Discord sau Telegram ale grupului!

Arslan Senki - 20

Nakamura

Team Murachnia
Shinobi Legend

Arslan Senki - Episodul 20 - Tradus în română - RoSub
Download & Online

720p: ::meganz: - :gdrive: - :solidfiles: - :stream:
480p: ::meganz: - :solidfiles: - :stream:

Traducere: Hathor
Verificare: Nakamura
Editare: Nakamura
Encodare: Nakamura

Ultima editare de un moderator:

Kago

Jonin
O surpriză foarte frumoasă pe ziua de azi. Nici nu mă așteptam să-l postați așa de repede.
Mulțumesc pentru munca depusă, Shinobi! >w<

Edit: Am putea spune că întâlnirea dintre cei doi a fost predestinată. Înainte de aceasta, credeam că Arslan este din ce în ce mai indecis în privința tronului, dar mă bucur foarte mult că nu mai are niciun gând de genul, Hermes nu este deloc potrivit ca rege.
Aștept episoadele următoare, chiar sunt foarte curioasă cum se va desfășura bătălia.
Succes în continuare la această serie! ^^

Ultima editare:
Mai degrabă l-a găsit hotărârea pe Arslan decât el pe ea...
Totuși ,am acum niște dubii asupra genului acelui personaj. Nu-mi dau seama, e fată ,e băiat?...
Nu știu ,Lucian pare singurul care ar merge mai departe cu regele. Ceilalți par că au venit doar să fie faimoși ,atât.
Mulțumesc pt episod!

Hemy

Ren care e la sanie
A fost un moment când credeam că veţi îngropa seria asta şi îi veţi face şi o piatră funerară. :laughing: O surpriză plăcută din partea voastră, mai ales pentru că îmi place seria asta de mor. Keep up the good work şi mulţam de episod! ;)

Tyira

Capitan
Oamenii Domnului au cazut pe capete iar cel din fruntea lor este de negasit.Este bine de stiut ca sunt multi cei care vor sa i se alature lui Arslan,dar se pare ca sunt foarte putin cei care si au incredere in el.Deci baiatul ala este o fata de fapt?Daca este asa,atunci cred ca o sa se casatoreasca cu Arslan in cele din urma.

Your email address will not be publicly visible. We will only use it to contact you to confirm your post.
Sus