• Aprecierile și comentariile voastre ne motivează! Dacă apreciezi munca pe care o depunem, înregistrează-te și dă-ți cu părerea asupra seriilor pe care le urmărești!
  • Ne puteţi găsi şi pe canalele oficiale de Discord sau Telegram ale grupului!

Black Clover AMV - Shinobi Oficial + Element Nou

Crowelly

Leader
Editor Manga
Cover.jpg
Black Clover AMV
Mai jos puteți viziona cel mai nou postat AMV pe canalul oficial Shinobi Fansub

-Element Nou
Dacă dorești ca AMV-ul tău să apară pe canalul Oficial Shinobi Fansub
  • Mesaj PM CROWELLY

Cerințe:
    • Calitate video: 720p-1080p
    • Durată: min. 2:40s
    • Făra logo sau inscripții pe video
    • *Ca orce amv acesta trebue să atragă privitorii prin conținutul său original* .​

Ultima editare:

AbsoLut-Duo

Ex-Shinobi
Ca un mare "consumator de amv-uri" va spun ca e denota 3/10 cu indulgenta .
Va respect timpul si munca depusa pentru acest amv insa nu se potrivesc secventele cu ritmul melodiei .

Va las aici un exemplu de asmv facut de 10/10 .

Asmv sau amv nu e mare diferenta cand trebuie sa sincronizezi secventele si schimbarea lor cu ritmul melodiei .

Crowelly

Leader
Editor Manga
Ca un mare "consumator de amv-uri" va spun ca e denota 3/10 cu indulgenta .
Va respect timpul si munca depusa pentru acest amv insa nu se potrivesc secventele cu ritmul melodiei .

Va las aici un exemplu de asmv facut de 10/10 .

Asmv sau amv nu e mare diferenta cand trebuie sa sincronizezi secventele si schimbarea lor cu ritmul melodiei .
Fiecare cu gusturile si preferințele sale. Desigur acum depinde și de capacitățile/timpul alocat pentru editarea acestora, anume de asta s-a adăugat un element nou ca fiecare dintre membrii comunității Shinobi să poată să-și prezinte capodoperele și a avansa în acestă sferă. Amv-urile si chestiile de pe canal trebuie coordonate între utilizatori, pe canal cum sa mai spus pot ajunge orce video ce are ca scop înbunătățirea Fansubului.

AbsoLut-Duo

Ex-Shinobi
Fiecare cu gusturile si preferințele sale. Desigur acum depinde și de capacitățile/timpul alocat pentru editarea acestora, anume de asta s-a adăugat un element nou ca fiecare dintre membrii comunității Shinobi să poată să-și prezinte capodoperele și a avansa în acestă sferă. Amv-urile si chestiile de pe canal trebuie coordonate între utilizatori, pe canal cum sa mai supus pot ajunge orce video ce are ca scop înbunătățirea Fansubului.
Gusturile si preferintele nu au legatura cu ce am spus eu .

Eu ascult muzica mai des ca oricine, eu cand ma uit la un amv vad mereu cat din acel amv este bine editata la secvente si ritm . De curiozitate, te-ai uitat peste link-ul ala pe care lam pus acolo ?

Crowelly

Leader
Editor Manga
Gusturile si preferintele nu au legatura cu ce am spus eu .

Eu ascult muzica mai des ca oricine, eu cand ma uit la un amv vad mereu cat din acel amv este bine editata la secvente si ritm . De curiozitate, te-ai uitat peste link-ul ala pe care lam pus acolo ?
Da, și în nici într-un caz nu m-am greșit atunci cand vorbeam despre ,,Preferințe și gusturi,, Deoarce pentru mine acel asmv sau cum mai e pur și simplu nu ma flatat ^(poate e din cauză ca nush engleză)^ Însă concluzia rămane aceeași.

Ultima editare:

donkeryto

Ex-Shinobi
5/10 Mai ai de lucru la editat. Trebuie sa sincronizezi si sa pui efecte ca sa se potriveasca cu melodia. Imi place melodia si imi place si animeul.
Ma deranjeaza numele siteului acolo pe video. Puteai sa ii faci un efect si sa dispara dupa ce ajunge acolo in colt. Sigla poate sa ramana.
Asmv-ul acela e altceva. Anime story music video. World Of Lapar e pro. Dar il inteleg perfect de ce ti-a dat acel exemplu. Doar uitate atent la efectele folosite si sincronizate cu melodia.
Nu te lasa descurajat de notele slabe ca toti au facut greseli la inceput. Cu timpul castigi experienta si o sa reusesti tot mai bine.
Iti las mai jos un amv facut din peste 30 de animeuri de Centurione.

AbsoLut-Duo

Ex-Shinobi
Da, și în nici într-un caz nu m-am greșit atunci cand vorbeam despre ,,Preferințe și gusturi,, Deoarce pentru mine acel asmv sau cum mai e pur și simplu nu ma flatat ^(poate e din cauză ca nush engleză)^ Însă concluzia rămane aceeași.
Nu trebuia sa te flateze, nu trebuie sa iti placa si doar sa vezi cum sunt sincronizate secventele cu soundtrack-ul .
Eu am dat o nota mica pentru ca nu sunt genul de om care iti spune ce vrei sa auzi si ce trebuie sa auzi !

Sus