• Aprecierile și comentariile voastre ne motivează! Dacă apreciezi munca pe care o depunem, înregistrează-te și dă-ți cu părerea asupra seriilor pe care le urmărești!
  • Ne puteţi găsi şi pe canalele oficiale de Discord sau Telegram ale grupului!

Bungou Stray Dogs - 24 [Final]

Nakamura

Team Murachnia
Shinobi Legend

Bungou Stray Dogs - Episodul 24 - Dacă-mi pot arunca durerea acum
Tradus în română - Download & Online

1080p: ::meganz: -
720p: ::meganz: - :gdrive: - :openload:
480p: ::meganz: - :openload:

Traducere: Nakamura
Verificare: Hemy
Editare: Nakamura
Encodare: Nakamura

BijuuMode

Membru Cele 10 Porunci
Să fiu sincer sezonul 2 mi-a plăcut mai mult decât primul a fost mult mai fain atât desfășurarea cât și luptele mi-au plăcut enorm . Și cred că va fi și un sezon 3 la cum a fost finalul , sper să facă sezonul 3 . Mulțumesc pentru munca depusă acestui anime.

MrBesher

Anbu
Să fiu sincer sezonul 2 mi-a plăcut mai mult decât primul a fost mult mai fain atât desfășurarea cât și luptele mi-au plăcut enorm . Și cred că va fi și un sezon 3 la cum a fost finalul , sper să facă sezonul 3 . Mulțumesc pentru munca depusă acestui anime.
Ținând cont ca inca exista multe sembe de intrebare si mai ales ca au pus si "see you " la final cred ca e destul de sigur sa faca si sezonul 3 , daca nu l.ar face ar fi ca si cum ai lasa ceva bun cu potențial mare neterminat. Si va multumesc pentru traducerea acestei serii , sper sa ne auzim la urmatorul sezon . :)

BijuuMode

Membru Cele 10 Porunci
Ținând cont ca inca exista multe sembe de intrebare si mai ales ca au pus si "see you " la final cred ca e destul de sigur sa faca si sezonul 3 , daca nu l.ar face ar fi ca si cum ai lasa ceva bun cu potențial mare neterminat. Si va multumesc pentru traducerea acestei serii , sper sa ne auzim la urmatorul sezon . :)
Sezonul 3 e confirmat, va apărea în aprilie anul ăsta :emoticon-3:

Sus