• Aprecierile și comentariile voastre ne motivează! Dacă apreciezi munca pe care o depunem, înregistrează-te și dă-ți cu părerea asupra seriilor pe care le urmărești!
  • Ne puteţi găsi şi pe canalele oficiale de Discord sau Telegram ale grupului!

CEL MAI BUN MC DIN ROMANIA

Asscendent.

Shinigami
Am votat el nino eu, canta genul meu de rap sincer dar foarte puternic. Se vede prin piesele lui ca a trecut prin o gramada de greutati dar vorba aia: a facut arta din caiet dictando

Zet

Jonin
Direcția rap-ului românesc devine una bună, chiar dacă a avut un detur major cauzat de lipsa de implicare a fanilor precum și schimbarea gusturilor către ceva inovativ, poate mai plăcut pentru ei.
Îmi place mult evoluția lui Alan. A mers pe o idee care combină plăcutul cu utilul. Omul apucă să arunce câte dume vrea, să aibă o producție de calitate și să fie pe placul mai multor categorii. Chiar dacă mesajul este cel mai important, țin să cred că Alan a reușit să livreze asta, dar și să atingă un nivel nou. Agresivitate, ritm bun și flow. Sunt foarte curios de ce are de gând pe viitor.

Asscendent.

Shinigami
Direcția rap-ului românesc devine una bună, chiar dacă a avut un detur major cauzat de lipsa de implicare a fanilor precum și schimbarea gusturilor către ceva inovativ, poate mai plăcut pentru ei.
Îmi place mult evoluția lui Alan. A mers pe o idee care combină plăcutul cu utilul. Omul apucă să arunce câte dume vrea, să aibă o producție de calitate și să fie pe placul mai multor categorii. Chiar dacă mesajul este cel mai important, țin să cred că Alan a reușit să livreze asta, dar și să atingă un nivel nou. Agresivitate, ritm bun și flow. Sunt foarte curios de ce are de gând pe viitor.
Foarte adevarat. Un raper cu foarte mult potential. Avantajul lui in acest topic este ca aduce un rap puternic, care suna bine dar are si versuri profunde. Pe viitor poate devini cel mai bun, dar mentan cred ca sunt altii care il depasesc

Grimmjow21

Chunin
Parerea mea este ca pe ceea ce tine de mesaj cel mai bun este Cedry2k, pur si simplu sunt innebunit dupa modul in care o da... Insa si ceilalti precizati mai sus sunt rapperi foarte buni cu un foarte mare potential( unul dintre acestia dupa parerea mea fiind Jianu care este foarte tanar).... sau rapperi care deja sunt la apogeu gen Cedry2k sau Dragonu.
Si aici putem evidentia evolutia lui El Nino din ultimul timp...

Sus