• Aprecierile și comentariile voastre ne motivează! Dacă apreciezi munca pe care o depunem, înregistrează-te și dă-ți cu părerea asupra seriilor pe care le urmărești!
  • Ne puteţi găsi şi pe canalele oficiale de Discord sau Telegram ale grupului!

Cereri avatare

Asscendent.

Shinigami
Imagine:

Text: Ti-am gasit in suflet scris numele meu, numele tau pe-al meu era de mult, dar o stiam doar eu.
Pretentii: asi vrea ca textul sa apara frumos pe imagine, restul las pe mana editorului

Imagine:

Text: Ti-am gasit in suflet scris numele meu, numele tau pe-al meu era de mult, dar o stiam doar eu.
Pretentii: asi vrea ca textul sa apara frumos pe imagine, restul las pe mana editorului
Da, deci imi cer scuze dar cred ca m reusit singur sa-mi ''editez'' imaginea asa ca nu mai este nevoie sa va obositi

Muhab

Grafician
Imagine:

Da, deci imi cer scuze dar cred ca m reusit singur sa-mi ''editez'' imaginea asa ca nu mai este nevoie sa va obositi

Sincer, textul este mult prea lung pentru un avatar.

Ultima editare de un moderator:

Al3XxXStar

Chunin
Daca are cineva timp pt mine
vreau sa fie schimbata culoare (albastru , turcoaz ) tot asa cum e dar sa nu fie mov, si sa se mai aduge ceva ca ii prea simplu

Tiesto

Câștigător CMBF
Daca are cineva timp pt mine
vreau sa fie schimbata culoare (albastru , turcoaz ) tot asa cum e dar sa nu fie mov, si sa se mai aduge ceva ca ii prea simplu
Ma ocup eu. Am inteles ca vrei schimbate culorile in albastru cu turcoaz, dar nu stiu ce vrei sa mai fie adaugat. E un logo, nu prea stiu de ce as putea sa ma leg...

Kirin

Akatsuki
Salut. Daca are cineva timp, as dori un avatar cu imaginea de mai sus. Las detaliile la latitudinea voastra. Vreau doar sa scrie undeva pe fata "Numb" si sa para ca a fi un tatuaj.

Sus