• Aprecierile și comentariile voastre ne motivează! Dacă apreciezi munca pe care o depunem, înregistrează-te și dă-ți cu părerea asupra seriilor pe care le urmărești!
  • Ne puteţi găsi şi pe canalele oficiale de Discord sau Telegram ale grupului!

Cereri avatare

Asscendent.

Shinigami
Imagine:

Text: Ti-am gasit in suflet scris numele meu, numele tau pe-al meu era de mult, dar o stiam doar eu.
Pretentii: asi vrea ca textul sa apara frumos pe imagine, restul las pe mana editorului

Imagine:

Text: Ti-am gasit in suflet scris numele meu, numele tau pe-al meu era de mult, dar o stiam doar eu.
Pretentii: asi vrea ca textul sa apara frumos pe imagine, restul las pe mana editorului
Da, deci imi cer scuze dar cred ca m reusit singur sa-mi ''editez'' imaginea asa ca nu mai este nevoie sa va obositi

Muhab

Grafician
Imagine:

Da, deci imi cer scuze dar cred ca m reusit singur sa-mi ''editez'' imaginea asa ca nu mai este nevoie sa va obositi

Sincer, textul este mult prea lung pentru un avatar.

Ultima editare de un moderator:
Your email address will not be publicly visible. We will only use it to contact you to confirm your post.
Sus