• Aprecierile și comentariile voastre ne motivează! Dacă apreciezi munca pe care o depunem, înregistrează-te și dă-ți cu părerea asupra seriilor pe care le urmărești!
  • Ne puteţi găsi şi pe canalele oficiale de Discord sau Telegram ale grupului!

Comic Con - 2017

Nakamura

Team Murachnia
Shinobi Legend
Te puteai folosi de serviciul de cloud oferit de telegram pentru a-ți transfera fișierele în calculator. Ești băiat mare, nu trebuie să-ți explic și detaliile. Oricum, în sfârșit le puneți unde trebuie... Arigato!

Dark Angel

Shinobi
Traducător
Well, da, dar n-ar fi fost la aceeași calitate, am observat că le cam știrbește din calitate. Așa că, am preferat să le transfer în modul clasic. Oricum, sunt postate, bucurați-vă de ele. :D
Hemy, poti edita poza de grup in asa fel incat sa evidentiezi cine este fiecare persoana din fotografie? care este numele lui de membru shinobi.

Nakamura

Team Murachnia
Shinobi Legend
Well, da, dar n-ar fi fost la aceeași calitate, am observat că le cam știrbește din calitate. Așa că, am preferat să le transfer în modul clasic. Oricum, sunt postate, bucurați-vă de ele. :D
Ţi-o trimiţi ca fişier, nu ca imagine, of... credeam că nu e nevoie să-ţi explic, dar se pare că este :p

NoGameNoLife

Akatsuki
Sincer sunt de destul timp pe fansub-ul asta si totusi am uitat ca exista acele fan meeting-uri care ,aparent chiar exista... :'c
Si m-am uitat la acele poze ,si ma gandeam ... cine e cine ? Chair sunt curios ^^
A si ... cine e fata aia blonda draguta ? :laughing: ,nu dar serios acum chiar vreau sa stiu cine e cine ,in poza aia. (Sau in pozele alea ,ca sa fiu mai clar)

nibbles

Dummy
Eu inca imi amintesc cum mi s-a facut rau imediat cum am ajuns si am plecat acasa si am ratat toata intalnirea :speechless: dar am inteles ca a fost dragut ....

Sus