• Aprecierile și comentariile voastre ne motivează! Dacă apreciezi munca pe care o depunem, înregistrează-te și dă-ți cu părerea asupra seriilor pe care le urmărești!
  • Ne puteţi găsi şi pe canalele oficiale de Discord sau Telegram ale grupului!

Dedicaţii

Mikasa

Legendă Shinobi
Shinobi Legend
Topicul ăsta lipsea de pe aici. De ceva vreme mă tot gândeam să-l deschid. Cred că ştiţi, unii din voi, despre ce este vorba.
Pentru cei care nu cunosc, aici, dedicaţi o piesă unui user shinobian (pe care-l urâţi/iubiţi, pe care-l cicăliţi/înjuraţi/ironizaţi, pe care-l aveţi ca prieten/duşman etc):D Opţional, spuneţi şi motivul pentru care îi dedicaţi melodia. :D
Sper să iasă ceva. :D Spor la postat!

1.
Departure... asta e ptr Nykw_Raizen - un chisat si juma' dar un baiat bun, intr-un final :D

limitless

Jonin
Pt. Chemi dedicatie se stie pe sistem(cerebral)......:laughing:
deoarece numai noi avem piramide,pirapiramide DOHHH :laughing:
Una pt Alexa :)
, deoarece stiu cat de mult ii plac pisicile :laughing:
si una pentru pericol
titlul ar fi trebuit sa fie chasing girls :laughing: si pericol, btw: tot nu am inteles poza aia =)) :laughing:

pericol

Persona non grata - ANBU
Mă pun şi fac şi eu nişte dedicaţii:
  • pentru mine
  • pentru Annisi, cred că asta o să-ţi placă... (scuze de cealaltă, am depaşit măsura:oops:) -selina înseamnă lună/cer; nume feminin-
  • Limitless, pentru tine ceva mai diferit -steh auf este "ridică-te!" (nu mai sta jos)
  • Alexa... ;)
  • DarkMadara, ca s-o iei mai uşor!

T

Totzy

Guest
Deja ati luat-o pe aratura... era un topic pt dedicatii, sunt alte topicuri pentru postat muzica. TOPIC INCHIS pentru moment.

O dedicatie pentru fondatorul site-ului KyuubiVal ca semn al aprecieri mele fata de acest site si de munca care o depui la el
Nui asa ca iti trezeste niste amintiri? Enjoy it

Cody

Nami`s <3
Traducător
Encoder Anime
Verificator
Pentru DarkMadara ( eram dator :D)

Skillet - Would it matter
A7x - Dear God
Enjoy! ;)

Sus