• Aprecierile și comentariile voastre ne motivează! Dacă apreciezi munca pe care o depunem, înregistrează-te și dă-ți cu părerea asupra seriilor pe care le urmărești!
  • Ne puteţi găsi şi pe canalele oficiale de Discord sau Telegram ale grupului!

Hai salut!

< Heya ^^ | Salut >

MrBesher

Jonin
Nu stiu daca e ok ca ma prezint acu, dar cand am intrat pe acest forum de anime-uri romanesti , pe care eu personal in consider cel mai bun , asta tinand cont de calitatea traduceri , cat de prietenos este staff-ul si asezarea site-uri , aici ma refer prin asezare la cum e el facut , gen cum sunt puse butoanele , cum este el facut viziual si practic . Deci hai sa ma prezint , Sunt Robert sau cum imi place sa imi pun numele peste tot pe net , tot odata cum am numele canalului de ytb , MrBesher . Incurand fac 18 ani , imi place sa editez , imi place alcoolul :laughing: , imi place sa ma distrez cu prieteni , sa stau de vorba cu prieteni si asa mai departe de activitati cu amici , imi place sa ma uit la anime-uri , imi place sa ma uit la seriale , imi place sa citesc si sa ma documentez pe subiecte care mi se par interesante si faine , iar lista poate continua , sunt destul de inalt , dornici sa afle pot afla in privat , am un par extrem de idiot pe care niciodata nu reusesc sa il fac sa ramana asa cum il aranjez , a si in caz ca nu s-a inteles pana acum , sunt baiat :laughing: , imi place sa comunic destul de mult , tot odata si vorbesc mult , de acea , ajung de multe ori sa scriu in comentarii romane de genul :laughing:) , cred ca astea ar fi , sper sa ne impartasim cat mai multi ideile si teoriile din anime-uri din episoade , ador acest site ! PACE! A si pentru cei ce nu ii deranjeaza , urmaritima pe profil :laughing: . PACE! X2

More Thread Same Category

Fmohican

Afiliat
Afiliat
Encoder Anime
Hi

< Heya ^^ | Salut >
Your email address will not be publicly visible. We will only use it to contact you to confirm your post.
Sus