• Aprecierile și comentariile voastre ne motivează! Dacă apreciezi munca pe care o depunem, înregistrează-te și dă-ți cu părerea asupra seriilor pe care le urmărești!
  • Ne puteţi găsi şi pe canalele oficiale de Discord sau Telegram ale grupului!

Kekkai Sensen - 08

Nakamura

Team Murachnia
Shinobi Legend
Ultima editare de un moderator:

Valvrave

Jinchūriki
Interesant episodul... lol la imaginea termala a lui Zapp LOL ...si Black are dubla personalitate ..asta explica niste lucruri

Hemy

Ren care e la sanie
Interesant episod, în sfârşit am aflat care-i treaba cu Black şi personalitatea lui dublă, se pare că e manipulat cumva de unul din cei 13 regi. Leo nu prea s-a remarcat episodul ăsta, iar Zapp e chiar hilar.. se pare că ne-a fost dezvăluită o parte din trecutul lui. Klaus e badass :cool: şi ceva măreţ e pe cale să se întâmple. Abia aştept episodul următor, merci de traducere! :D

NoLove

Akatsuki
doamne cat am putut sa rad de Zapp in episodul asta . e un personaj special si pretios =))=)) la ce burta are.... cred ca acolo sunt tripleti
si care-i faza cu Black , trebuia neaparat un Akashi 2 ?=))

Când vine vorba de femeia râfnită ,un bărbat depășește limita pt ea. Ăsta e Zapp al nostru =))
E interesantă povestea lui Black și White. Într-un fel sau altul ,White ,știe că Black este posedat.
Sunt curios de discipolul junior al maestrului cu un km de nume...
Mulțumesc pt episod!

Sus