• Aprecierile și comentariile voastre ne motivează! Dacă apreciezi munca pe care o depunem, înregistrează-te și dă-ți cu părerea asupra seriilor pe care le urmărești!
  • Ne puteţi găsi şi pe canalele oficiale de Discord sau Telegram ale grupului!

League of Legends

lex

THE Hater.
Cine-l joaca ?
Cine cu ce se lauda ? :eek:

SS-uri din joc, cat mai epice .....

Cine e, cine e ? Mother-Fuckin'-Tanky-Annie.

PS: Pt. curiosi, jocul e gen DotA doar ca muuult mai bun (ai mai multe strategii ... inainte sa intri in JOC (meci) si in meci). Aproape orice erou poate fi carry daca este jucat calumea :)

Cine doreste sa afle mai multe ... sarci pe google.ro !

PS2: Eu joc pe EU West, am level 30 si 1073 wins. Top ratio 1503 parca, ELO curent la 5v5 solo 1404.
PS3: Acu' sunt pe EUNE, hit me up.

Spirite

Genin
eu joc pe nord&east lvl 30 .... joc support din pacate pe nord dau doar de retarzi pe solo/ duo sper ca in sezonu 3 sa imi cresc elo am momentan 1121 elo si 1242 pe echipa 5v5

lex

THE Hater.
Oarecum adevarat, e cam greu in general dar pe EUNE e cel mai usor sa faci ELO fiindca playerii sunt mai low in comparatie cu EUW.

Eu am reusit 1503 sau 1504 pe S2 si dupa elo decay si cateva defeaturi din motive prostesti aka am ales momente proaste in care sa joc (toti copiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ii i ii i i i frustrati si certati cu viata erau in queue :()

Dar, dupa cum zice RiotGames, Game on, Summoner.

Spirite

Genin
da lolul pe nord il gasesti in format romanesc daca doresti eu lam pus in romana deoarece e amuzant sa auzi cum vorbesc eroi :laughing: cateodata te apuca rasu

lex

THE Hater.
E de cateva luni .... a fost mare inaugurare la Flanco Unirii @ Bucharest :/ dar cum suntem romani era bataie pe un skin, un rp, o caciula teemo etc etc

Spirite

Genin
sau dat erou si skin la toti playeri romanii indiferent daca au fost sau nu in bucuresti ... pantheon cu skinul razboinicul dac :)

Ruxandra

Vizard
Frumos vad ca sunt destul de multi care jucati ;).
Eu joc pe EU Nordic & East si am lvl 22 bine nu pot spune ca joc de mult timp deci incepatoare :p .

Ruxandra

Vizard
Da incerc sa strang :D dar cam greu pentru ca imi vine mereu ca cumpar cate ceva :p.
Si de crescut cresc cam greu pentru ca nu pot juca foarte mult din cauza pc-ului :(.

lex

THE Hater.
Da incerc sa strang :D dar cam greu pentru ca imi vine mereu ca cumpar cate ceva :p.
Si de crescut cresc cam greu pentru ca nu pot juca foarte mult din cauza pc-ului :(.
Poti lasa detalii aici sau pe PM poate te pot ajuta. Si eu intampin destul de multe probleme, zilnice din cauza clientului si/sau a pc-ului.

lex

THE Hater.
Fara suparare dar la cum scriu tipii de acolo par a fi flameri aka dili dili. Unu se lauda ca "asa arata un carry" si el e in "elo hell", adica, what the fuck, cat de low sa fii sa ajungi la ~800 in aprox. 500 meciuri.
De asemenea, era unu care zicea ca Sona e OP cu Vampiric dar din Vampiric faci Zekes ...

midnight

Hokage
@Kitsune:Depinde cu cati ai jucat astazi, doar unu avea numele MidnightLegends. Deci azi am picat numai cu elo 100 :speechless: 1/6 2/6 5/16 :speechless: Numai tu ai fost OP.
@Senor: Fiecare posteaza ce vrea... printuri cu meciuri bune, etc. Eu eram cel cu Sona OP, era o gluma, ideea e ca nu-mi faceam acel item de support cu vampiric, il tineam pt life steal si tot faceam double in linie singur :laughing: Oricum daca vrei sa intri in grup intri, noi ne amuzam acolo

lex

THE Hater.
Madara: Vezi ca Black Cleaver are unique, da doar odata pasiva aia de reduce armura cu fiecare hit. Chestia e sa nu te obisnuiesti sa-ti faci acelasi item de doua ori daca acesta are unique passive (pasiva unica). Gen madreds, black cleaver, frozen heart, aegis (unique aura), abysall etc

@ midgnight: Joc LoL de 2 ani si, aproape 3, cand am vazut d-astia cu "k", "sh" etc ingame faceau urat ca le salvam curu'. Probabil n-am avut eu noroc de alte persoane. Just sayin'.
http://www.alienwarearena.com/giveaway/league-of-legends-bundle-giveaway/?utm_campaign=newsletter_10_04_2012&utm_medium=email&utm_source=eu_newsletter

BUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUMP.

"League Of Legends Bundle Giveaway
You’ve been asking for it and now it’s time for us to deliver. Alienware and Riot Games have taken their partnership to the next level. Alienware will be a major supporter of the Season 2 Regional Finals and World Championship.

Right now, you must be thinking, “Yeah, but what does that have to do with me?”. Well, because of your overwhelming support of Alienware Arena and League of Legends, Alienware Arena will be giving away a Master Yi Samurai Skin keys throughout the Season 2 World Championships and XP Boost keys the week after. "

BIG EDIT: http://www.own3d.tv/riotgames //// Or sa dea niste coduri, daca va uitati la stream si sunteti atenti, o sa primiti chestii diverse :eek: gen Riven Icon.

Edit by Kizaru : Double Post

Sus