• Aprecierile și comentariile voastre ne motivează! Dacă apreciezi munca pe care o depunem, înregistrează-te și dă-ți cu părerea asupra seriilor pe care le urmărești!
  • Ne puteţi găsi şi pe canalele oficiale de Discord sau Telegram ale grupului!

Crowelly

Spion
Luna aceasta a fost confirmat cel de-al 3-lea sezon "Nanatsu no taizai" sau "Cele șapte păcate capitale"
Această informație a fost oferită de către studio Deen , reamintesc că anime-ul a schimbat studioul din A1-Picture în studio Deen cu o experiență asemănătoare cu ce a A1-Picture.

Auzind toate aceste vă întrebați când fă lansat ?
Am o veste bună anime-ul își va începe rularea in toamna anului acesta ,data mai precisă nu exista.

Abia astept sa apara. Trece repede timpu, chiar daca apare in toamna nu e mult D Sper sa apara si jocu mobil cat mai repede nu mai este mult .

KyubiVal

Stardust Crusader
Fondator
Cred că va fi ultimul sezon, căci manga e pe terminate din câte văd... sper doar animația să nu scadă cu schimbarea studioului. E o serie foarte bună și ar fi păcat la final să fie făcută de mântuială.

Endou

Der Modérateur
Moderator
Editor Manga
Encoder Anime
Cate serii faine si numa bune de tradus avem la toamnă, Haikyuu, Boku şi Nanatsu, nici nu stiu la care să mă bag.

Sus