• Aprecierile și comentariile voastre ne motivează! Dacă apreciezi munca pe care o depunem, înregistrează-te și dă-ți cu părerea asupra seriilor pe care le urmărești!
  • Ne puteţi găsi şi pe canalele oficiale de Discord sau Telegram ale grupului!

One Piece 838

Cristofor

Chunin
Mă gândeam eu că nu o vor omorâ, chiar cu un plan aşa bine pus la punct, ea e totuşi un Imperator. Reacția lor când s-a spart oglinda a fost demențială :laughing: Oare va fi Germa x Pirații Pălărie de Paie x Pirații Tank vs echipajul Imperatorului Big Mom?
V-ați mişcat super rapid, mulțumesc pentru episod.

BijuuMode

Membru Cele 10 Porunci
Se pare că s-a terminat și cu aflarea trecutului lui Big mom, ia faza cu rachetele și oglinda .. cât am putut să râd =))))))))), dar se pare că lucrurile se complică pentru ei, de abia aștept să văd ce se va întâmpla. Mulțumesc pentru munca depusă acestui episod !!

Sonic

Genin
Deci pe flori si copaci ii doare sa fie distrugi dar mancarea care prinde viata nu simte nimic. SEEMS LEGIT
Cred ca cu totii ne asteptam ca misiunea sa esueze pentru ca cam asa este noul One Piece, o tona de episoade in care oricum nu se va intampla ce ar fi trebuit sa se intample

Sus