• Aprecierile și comentariile voastre ne motivează! Dacă apreciezi munca pe care o depunem, înregistrează-te și dă-ți cu părerea asupra seriilor pe care le urmărești!
  • Ne puteţi găsi şi pe canalele oficiale de Discord sau Telegram ale grupului!

One Piece 929 - Orochi Kurozumi, Shogunul Țării Wano

marriiuuss

Angry sleeper
Hmmm...Se pare că până la urmă vor fi mai multe părți implicate în acest viitor război. Oricum este greu de crezut că Luffy și Alianța pot duborî acest imperiu...Presimpt că se va lungi mai mult cu acest arc, decât a făcut-o cu Dressrosa.
Mulțumesc băieți pentru capitol!!

Saber Jr

Chunin
Oda a declarat ca in acest arc Luffy o sa intampine un adversar mai periculos ca oricine de pana acum, declaratie asta il exclude din start pe Kaido deoarece de el stiam pana sa inceapa acest arc + ca luffy nu este pregatit si nu merita dupa parerea mea sa invinga un Imperator in prezent.
Concluzia: Orochi este cu adevarat puternic si cu el o sa se lupte Luffy 1vs1.

PiTiq

Anbu
Oda a declarat ca in acest arc Luffy o sa intampine un adversar mai periculos ca oricine de pana acum, declaratie asta il exclude din start pe Kaido deoarece de el stiam pana sa inceapa acest arc + ca luffy nu este pregatit si nu merita dupa parerea mea sa invinga un Imperator in prezent.
Concluzia: Orochi este cu adevarat puternic si cu el o sa se lupte Luffy 1vs1.
Daca nu ma insel la un momentdat intr un capitol aparuse un personaj nou pe care nu l am mai vazut pana acum. Ar fi o probabilitate

Sus