• Aprecierile și comentariile voastre ne motivează! Dacă apreciezi munca pe care o depunem, înregistrează-te și dă-ți cu părerea asupra seriilor pe care le urmărești!
  • Ne puteţi găsi şi pe canalele oficiale de Discord sau Telegram ale grupului!

Owari no Seraph - 02

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

donkeryto

Ex-Shinobi

Owari no Seraph - 02 - Tradus in Romana - RoSub
Download / Online

720p: ::meganz: - :gdrive: - :solidfiles: - ::filecloud:: - :filelist:

Traducere: alexishms
Verificare: Alkiara
Editare: donkeryto
Encodare: donkeryto

Ultima editare de un moderator:

A.Moran

The King
Moderator
Editor Manga
Cu toate ca era suspendat, avea vestiarul pregatit pentru orice situatie, precaut Hyakuya. :-bd Daca nu reuseste sa intre in Echipajul Demonilor Lunii se poate reorienta, cea mai buna alegere fiind chirurgia plastica. Dupa acea lovitura, pot spune ca s-ar descurca perfect :laughing:

Arigato shinobi! ;)

DamaChar

Capitan
Au inceput deja cu actiunea :D ... si actiune si amuzament
Interesanta scrisioare a primit Yuu de la Guren
- baietel din portenal , car nu isi poate face vreun prieten sau o iubita - =))

Multumesc pentru episod *coffee*:-bd

NoLove

Akatsuki
asta asteptam ! :D op-ul si ed-ul sunt smechere , chiar eram curioasa cum vor fi =))
imi place de Guren , pare badass . deocamdata pare , sa vedem insa cum va fi pe parcurs .
ce sa mai zic de noul prieten al lui Yu-chan >w< e un scump shotalaul .
multumesc pentru traducere

Kosumin

Akatsuki
Bun episod, scena de la inceput si tot cadrul cu oameni care sunt foarte putini acum, si lupta pentru libertatea lor mi-a adus aminte de Attack on Titan, dar aici personajul principal este mai fain. Astept mai multe lupte cu sabii:Dchiar mi-a placut cum o taiat monstru ala alb:). Imi place personajul Shinoa, e amuzanta in felul ei:laughing:.[Cand ala o plans atunci cand o cazut in bratele lui Hyakuya, a fost cam gay, sper sa nu mai apara momente de genu]
Astept sa vad cum o sa fie episodul urmator avand in vedere ca deja a intrat in unitatea de exterminare a vampirilor.
Ms de traducere Shinobi!

Hemy

Ren care e la sanie
Guren pare un nenorocit rece, dar se vede că ţine, într-un fel sau altul, la Yu. După cum spuneam, seria e promiţătoare, nu mă aşteptam deloc să văd un personaj principal atât de puternic şi cu abilităţi atât de bune în luptă chiar din al doilea episod. Chiar îmi place seria asta, iar dacă o să meargă pe acelaşi drum şi de aici înainte o să iasă ceva grozav. Hai că am adus destule laude numai la adresa seriei, dar cred că merită ceva laude şi cei care s-au chinuit să traducă/verifice/editeze/encodeze, aşa că.. Mulţam' fain Shinobi ! ;)

Xeeroh

Ninja
Eu nu prea inteleg ceva.

Primul episod cand se termina, il arata pe Mika fara un brat, pe acel vampir mort si pe Yu fugind.
In al doilea episod, il arata pe Mika cu ambele brate cand ii este supt sangele de catre acel vampir si pe Yu fugind.

Daca-mi lasa careva o explicatie, ar fi ok, multumesc ^_^.

Hemy

Ren care e la sanie
Eu nu prea inteleg ceva.

Primul episod cand se termina, il arata pe Mika fara un brat, pe acel vampir mort si pe Yu fugind.
In al doilea episod, il arata pe Mika cu ambele brate cand ii este supt sangele de catre acel vampir si pe Yu fugind.

Daca-mi lasa careva o explicatie, ar fi ok, multumesc ^_^.
Îţi recomand să te uiţi şi la al treilea episod, dacă nici atunci nu deduci unele chestii, o să îţi spun presupunerile mele. :D

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus