• Aprecierile și comentariile voastre ne motivează! Dacă apreciezi munca pe care o depunem, înregistrează-te și dă-ți cu părerea asupra seriilor pe care le urmărești!
  • Ne puteţi găsi şi pe canalele oficiale de Discord sau Telegram ale grupului!

Owari no Seraph - 11

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

donkeryto

Ex-Shinobi

Owari no Seraph - 11 - Tradus in Romana - RoSub
Download / Online

720p: ::meganz: - :gdrive: - :solidfiles: - :filelist:

Traducere: alexishms
Verificare: Alkiara
Editare: donkeryto
Encodare: donkeryto

Ultima editare de un moderator:

A.Moran

The King
Moderator
Editor Manga
Uaaa, a fost minunat! Cel mai bun episod de pana acum, detasat :D. Imi place din ce in ce mai mult personajul Ferid, are o personalitate interesanta ;). Yu e ....fara cuvinte. Finalul a fost grozav, sa vedem de ce e in stare familia Hiragi :D.

Multumesc pentru munca depusa!:-bd

DorianStone

Imperator
Shinobi Legend
Nu am mai fost entuziasmat de o rabufnire de putere ascunsa inca de la Naruto 6T vs Pain sau Ichigo Vasto Lorde vs Ulquiorra. Splendid!! Magnific!!
Si se pare ca demonul nu a avut nimic de-a face cu acea putere.

Mai e un episod pana la pauza de 4 luni, apoi din octombrie revine pentru inca 12 episoade.

jeLLaL

Anbu
Ingerii la putere,ce este ciudat cum a iesit puterea la iveala ,era posedat de monstrul din interiorul lui si intruna strica ,,pacatosii" :laughing:)) ce a fost interesant cum arata ca nu ziceai ca era posedat de forma aia pe care au vazuto el mai mult semana ca niste demoni la iesire din Yu,la faza cum isi revenea era un cliseu care se face in multe cazuri faza asta,si cum a iesit forma aia la iveala ,cum a fost la Naruto VS Pain a murit Hinata,sau la Ichigo VS Ulquiorra ca a plans Inoe dupa el si a devenit Vasto Lorde 
Nu am mai fost entuziasmat de o rabufnire de putere ascunsa inca de la Naruto 6T vs Pain sau Ichigo Vasto Lorde vs Ulquiorra. Splendid!! Magnific!!
Si se pare ca demonul nu a avut nimic de-a face cu acea putere.

Mai e un episod pana la pauza de 4 luni, apoi din octombrie revine pentru inca 12 episoade.
Mi-au placut si mie episoadele alea foarte mult

SHABACK

Chunin
:)Sunt curios , ce are inauntru Yu ? Cine a facut experimente pe el ? Si am impresia ca sunt niste oameni "Evil" pintre Omeni , si niste Vampiri buni pintre Vmpiri . Astept sa aflu mai multe despre Monstrul care e inauntrul lui Yu , pelanga demonul care mi se pare foarte CUTE 8->, presimt ca o sa fie foarte buni prieteni ( gen naruto-kyubi) :?

NoLove

Akatsuki
care a fost faza cu episodul asta ? =))) a fost prea gay :heart:
la inceput, Mika face pe printul ratacitor care incearca sa-si salveze printesa . apoi urmeaza o secventa cv gen " hai sa ne iubim si sa fugim ".
sa nu mai spun ca il ia pe sus ca pe o gagica . superb . daca nu-i dadea Guren una in moaca si nu tragea Yu o tranta , nu ma mai simteam asa bine acum =)))

ZaDeK

God
Foarte tare animeul! Mika chiar tine la Yu, dar nu inteleg la ce se refera cand spune că oamenii sunt cei rai. Chestia din interiorul lui Yu a fost cam creepy si tare in același timp. Finalul cu intaririle a fost bestial. Situația s-a schimbat la 90 de grade! Multumesc Shinobi!

ShadowXsc

Membru Aogiri
Mai avea să facă amor ca să-și revină, „YU-san !”.
Când a început Yu să devină un monstru Guren parcă știind despre ce este vorba: „A început..” cu un zâmbet malefic pe față , cum îmi place mie.
Mă întreb dacă Mika va muri pentru că nu i se mai vindecă rana...

Mulțumesc pentru episod.

jeLLaL

Anbu
Mai avea să facă amor ca să-și revină, „YU-san !”.
Când a început Yu să devină un monstru Guren parcă știind despre ce este vorba: „A început..” cu un zâmbet malefic pe față , cum îmi place mie.
Mă întreb dacă Mika va muri pentru că nu i se mai vindecă rana...

Mulțumesc pentru episod.
De murit nu va murii asta e sigur,e unu dintre personajele principale daca e sa moara e la sfarsitul serialului animat,majoritatea de sus ca Guren
stiu de puterea lu-i Yu

Foarte captivant si plin de scene de actiune , multumesc pentru episod , de abia astept sa-l vad si pe urmatorul , ma intreb daca o sa aiba mai mult de un sezon , probabil sau urmatorul episod va fi decisiv.

Hemy

Ren care e la sanie
Ei hai că n-a fost aşa de rău, mă aşteptam la o revedere mai.. arţăgoasă, dar se pare că Mika face totul să-l protejeze pe Yu. Treaba cu "eşti folosit de oameni, hai cu mine" m-a cam pus pe gânduri, oare ce vor să facă oamenii cu Yu şi ce e chestia aia care a preluat controul asupra lui? :) Foarte interesant episodul, nu mai am răbdare până la următorul. Uitasem, acum se vede cât de mic e Guren, deşi o face mereu pe deşteptul.. dar tot e mic, faţă de ceilalţi lideri. >:D Merci de traducere. ;)

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus