• Aprecierile și comentariile voastre ne motivează! Dacă apreciezi munca pe care o depunem, înregistrează-te și dă-ți cu părerea asupra seriilor pe care le urmărești!
  • Ne puteţi găsi şi pe canalele oficiale de Discord sau Telegram ale grupului!

Prezinta-ti desktopul

PiggySoriciul

Porcușor
o_O serios? :laughing: fugi d'aici că nu cred!
Chiar nu papa mult deloc, l-am testat eu personal cu ceva timp in urma, exista o groaza de teme diferite pe unele site-uri in japoneza, coreeana, s,a.m.d. Problema e ca e mai greu sa le downloadezi chiar si cu google translate, dar sunt foarte faine mare parte din ele, nu se merita sub nicio forma sa-l cumperi de pe steam, are un numar foarte mic de teme si jumatate cu bani, din ce-mi aduc aminte, si il poti lua cu usurinta de pe zeul Googărl
take a look.

vladE

Subtil
Chiar nu papa mult deloc, l-am testat eu personal cu ceva timp in urma, exista o groaza de teme diferite pe unele site-uri in japoneza, coreeana, s,a.m.d. Problema e ca e mai greu sa le downloadezi chiar si cu google translate, dar sunt foarte faine mare parte din ele, nu se merita sub nicio forma sa-l cumperi de pe steam, are un numar foarte mic de teme si jumatate cu bani, din ce-mi aduc aminte, si il poti lua cu usurinta de pe zeul Googărl
take a look.
Eu l-am cumparat de pe steam si nu are "putine" teme. Si temele sunt free daca ai cumparat aplicatia, lul.

MarianV

Ninja

gangstar

Jonin
[CHAT=]
[/CHAT]

Ultima editare:

Fmohican

Afiliat
Afiliat
Encoder Anime
Sus