• Aprecierile și comentariile voastre ne motivează! Dacă apreciezi munca pe care o depunem, înregistrează-te și dă-ți cu părerea asupra seriilor pe care le urmărești!
  • Ne puteţi găsi şi pe canalele oficiale de Discord sau Telegram ale grupului!

Seikaisuru Kado - 00

Nakamura

Team Murachnia
Shinobi Legend
Reaction score
22,229

Seikaisuru Kado - Episodul 00 - Ninovo
Tradus în română, Download & Online

1080p: :nofile: - ::meganz: - :solidfiles: - :eek:penload:
720p: :nofile: - ::meganz: - :solidfiles: - :gdrive: - :eek:penload:
480p: ::meganz: - :solidfiles: - :eek:penload:

Traducere: arachnia & Nakamura
Verificare: Nakamura & arachnia
Editare: Nakamura
Encodare: Nakamura

Raul

Akatsuki
Reaction score
660
Vârstă
21
Numai la mine sunt probleme de sincronizare intre audio si video?
edit: eh! e o versiune provizorie...Am fost atentionati ca nu e versiunea finala...mai asteptam

Ultima editare:

DamaChar

Capitan
Reaction score
1,359
Vârstă
20
Pare destul de interesant momentan , cum le invarte shindo sau mai bine zis cum le negociaza . Shindo e un fel de Manny Iscusitul , nou si imbunatatit ''Made in Japonia''

Multumesc pentru pilot :)

Hemy

Ren care e la sanie
Reaction score
4,335
Foarte chill și interesant episodul pilot, e destul de bun Shindo și destul de sufletist. M-a atras grafica, mai ales la scena în care avionul a fost.. absorbit, cadrele și unghiurile din care ne-a fost arătată actiunea au fost geniale. Sunt foarte curios cum o să continue povestea, pentru că premisa e foarte interesantă. Good job, Naka și Ani, ați ales bine seria!

Reaction score
10,738
Vârstă
27
Iar eu ma gandeam ,dupa ce am vazut cum a decurs episodul ,ca avionul o sa fie deturnat de teroristi ,iar Shindo o sa negocieze cu ei. Cand, la final ,a intervenit supranaturalul.

Tyira

Capitan
Reaction score
156
Vârstă
23
Sunt cateva personaje interesante in aceasta serie,dar Shindo pare a fi cel mai complex.Entuziasmul cu privire la vacanta lor,s-a transformat in frica.Viata acestor birocrati o sa se schimbe foarte mult.Un episod introductiv foarte bun.

Sus