• Aprecierile și comentariile voastre ne motivează! Dacă apreciezi munca pe care o depunem, înregistrează-te și dă-ți cu părerea asupra seriilor pe care le urmărești!
  • Ne puteţi găsi şi pe canalele oficiale de Discord sau Telegram ale grupului!

Seikaisuru Kado - 06

Nakamura

Team Murachnia
Shinobi Legend
Reaction score
22,229

Seikaisuru Kado - Episodul 06 - Tetrok
Tradus în română, Download & Online

1080p: :nofile: - ::meganz: - :solidfiles: - :eek:penload:
720p: :nofile: - ::meganz: - :solidfiles: - :gdrive: - :eek:penload:
480p: ::meganz: - :solidfiles: - :eek:penload:

Traducere: arachnia
Verificare: Nakamura
Editare: Nakamura
Encodare: Nakamura

Hemy

Ren care e la sanie
Reaction score
4,335
Uau, Shindo chiar e uimitor, a avut o idee genial cu mutarea Kado-ului, pentru a face cât mai puțin contact cu suprafața, interesant. Episodul ăsta a fost, cumva, grandios, cel puțin starea asta mi-a transmis-o, de parcă eram acolo, asistând la mutarea unui cub gigantic, au fost alese foarte bine unghiurile și modalitățile de expunere. Shindo chiar nu și-a dat seama că n-a mai dormit, hă? Și ceea ce a afirmat zaShunina la sfârșitul episodului.. tare aș vrea să trăiesc și eu perioada asta a evoluției umane.

Tyira

Capitan
Reaction score
156
Vârstă
23
Copii,batranii,femeie,barbat,toti incearca sa-i creeze un Wam am lor.Dar nu este chiar atat de usor cu pare in inregistrare.Eu eram sigur ca ar putea muta Kado prin calea aerului,dar nu.zaShunina deja se gandeste la urmatoarea mutare,dar sincer,eu nu mi-as dori o lume fara somn,oricat de eficienta ar fi.

Sus