• Aprecierile și comentariile voastre ne motivează! Dacă apreciezi munca pe care o depunem, înregistrează-te și dă-ți cu părerea asupra seriilor pe care le urmărești!
  • Ne puteţi găsi şi pe canalele oficiale de Discord sau Telegram ale grupului!

[Shinobi-FS] Vreau sa te cunosc!

Foxxy

:)
1 Hachiko, mi-e frica sa ma mai uit la filmul asta inca o data, am plâns ca un copil mic
2 Sunt o fire copilaroasa de fel, dar oarecum m-au si maturizat unele experiențe.
3 Nihil sine Deo
4 medic veterinar, dar sunt alergica...
5 tot ca acum :laughing:

1. Cat de mult ai calatorit prin lume?
2. Dar prin țară?
3. Serial preferat, sau cel mai recent văzut?
4. Ai văzut peste 150 animeuri?
5. Ce ti-ai propus pe anul asta sa realizezi?

Sarahchan

Ninja
1. Nu am trecut granitele tarii.
2. Nu atat cat mi-as fi dorit. Am vizitat obiective turistice din Oltenia si Transilvania, dar nu am ajuns inca mai departe.
3. MacGyver este si cel mai recent vizionat si si cel care, cel putin acum, este preferatul meu
4. Nu le-am numarat deci nu stiu. Nu cred ca am ajuns la 150, dar de 100 sigur am trecut.
5. Pe anul acesta nu mi-am propus mare lucru caci nu pot pleca sau face ceva specia. Timpul imi e dedicat total fetitei mele ce acum are 4 luni.

1. Ai un film preferat?
2. Iti plac povestile cu fantome?
3. Care este primul personaj anime de care te-ai indragostit?
4. Care a fost animeul al carui sfarsit te-a dezamagit?
5. Ce gen de manga citesti?

Kago

Jonin
1. Am câteva: Life of Pi, Into the Wild, Forrest Gump, The Imitation Game, Life is Beautiful. Iar ca filme anime: Your Name, Kimi no Suizou wa Tabetai, 5 centimeters per second, Shikioriori, Castle in the Sky.
2. Da, le ador!
3. Yusuke Urameshi, apoi Inuyasha.
4. Hm... Nu știu dacă e neapărat vorba de un anumit anime, dar mă dezamăgesc acele serii anime care îți dau speranța la un nou sezon și efectiv se termină în plop, dar nu mai apare o continuare nici în 5 ani...
5. Cam orice gen, dar în general mister sau aventură.

1. Asculți des openinguri și endinguri anime?
2. De ce ost anime nu poți să te desparți?
3. Ce scenă dintr-un anumit anime te-a emoționat foarte mult?
4. Câte animeuri ai reușit să vezi în ultima perioadă? Pe care ni-l recomanzi și de ce?
5. Preferi animeuri dramatice sau vesele? De ce?

Sus