• Aprecierile și comentariile voastre ne motivează! Dacă apreciezi munca pe care o depunem, înregistrează-te și dă-ți cu părerea asupra seriilor pe care le urmărești!
  • Ne puteţi găsi şi pe canalele oficiale de Discord sau Telegram ale grupului!

Some of my "art"

Ioana_K

Shinobi
Traducător
Îți zic din experiență cu toți încep de la un „bigfail”. Dar totul se învață în timp, secretul e să nu renunți :)
Cum a spus și Piggy mai sus, poți să pui mai mult accent pe umbre pentru a da un aspect mai plăcut și real. În același timp, încearcă să fii mai atent la proporții. Nu-mi dau seama dacă e intenționat sau nu, dar în unele desene capul pare mai mare decât ar trebui față de restul corpului.

Baftă în continuare :)

Prodek

Administrator
Administrator
Traducător
Encoder Anime
Zoro din vaslui.
E loc de mai bine, pe viitor daca continui, o sa iasa mai bine, incearca sa pui accent si pe umbre.
Eram aproape de vaslui când am făcut desenul :laughing: clar e loc de mai bine dar încet încet poate o sa fie mai bine. Mersi de părere, apreciez!
Post automatically merged:

Îți zic din experiență cu toți încep de la un „bigfail”. Dar totul se învață în timp, secretul e să nu renunți :)
Cum a spus și Piggy mai sus, poți să pui mai mult accent pe umbre pentru a da un aspect mai plăcut și real. În același timp, încearcă să fii mai atent la proporții. Nu-mi dau seama dacă e intenționat sau nu, dar în unele desene capul pare mai mare decât ar trebui față de restul corpului.

Baftă în continuare :)
Ceea ce am postat e oarecum reușit :laughing: am unele și mai "BIGFAIL". Am vrut să fac și umbre dar am zis că momentan nu sunt în măsură și mai bine rămân la atât. Îți mulțumesc că ți-ai spus părerea și o iau în considerare sfaturile tale!

Ultima editare:
Your email address will not be publicly visible. We will only use it to contact you to confirm your post.
Sus