• Aprecierile și comentariile voastre ne motivează! Dacă apreciezi munca pe care o depunem, înregistrează-te și dă-ți cu părerea asupra seriilor pe care le urmărești!
  • Ne puteţi găsi şi pe canalele oficiale de Discord sau Telegram ale grupului!

Torchlight 2

Yekteniya

Plague
Cumpără jocul aici :^)

Joc atât multiplayer cât și singleplayer, este un RPG realizat după primul joc Torchlight, care a avut mult succes la vremea sa. Atât acesta cât și originalul sunt făcute de către vechii creatori al jocului Diablo, așa că sunt sigur că v-am stârnit oarecum interesul :^) .
Există patru clase, și anume : Engineer (tank), Mage (magic damage), Outlander (marksman) și Berserker (attack damage) . Odată ce îți creezi caracterul poți alege și un companion ce te va urmări și ajuta pe parcursul jocului în misiuni (de la câini până la păsări :^) ).
Scopul jocului ? Termină toate questurile... nu că ai putea face altceva într-un joc ca și Diablo.
Dacă cineva are deja jocul/dorește să și-l cumpere să-mi dea PM că mă plictisesc grav în a mă juca singur :^( .

RyDeRz

Ninja
am jucat si eu dar .... la lvl 50 se termina jocu gen si ca sa faci 100(max) se reia jocu de la inceput ... asta nu mi o placut si m am lasat pe la 60*

Sus