• Aprecierile și comentariile voastre ne motivează! Dacă apreciezi munca pe care o depunem, înregistrează-te și dă-ți cu părerea asupra seriilor pe care le urmărești!
  • Ne puteţi găsi şi pe canalele oficiale de Discord sau Telegram ale grupului!

Upcoming Anime (Winter 2019)

Serafim

Jonin
TARE... ANUL 2019 VINE LA PACHET CU Animeuri promițătoare. ACȚIUNE ȘI CHIAR UN PIC DE HENTAI CHIAR ȘI CU ABIMALE :laughing:
INTERESANT MULTĂ BAFTĂ LA TRADUS! MULȚUMESC PENTRU TOT CEEA CE FACEȚI!

Dark Angel

Shinobi
Traducător
Eu mă aşteptam la asta, Dark, adică, seria e apreciată, gândeşte-te doar că cei la MS, care nu au obiceiul de a luat o serie de la 0, au început să traducă seria de la capitolul 1 şi încă se ţin de ea.
Totuşi, eu nu mă aşteptam la o continuare la Kakegurui, spre ruşinea mea, nu am văzut nici primul sezon. :laughing:
Nici eu nu l-am terminat. am vazut primele episoade. apoi am descarcat toate eps dar nu l-am terminat. trebuie sa il vizionez in perioada asta.

11653

Teuts

Chunin
OMG! Atat de multe anime pe care vreau sa le vad. E un vis oare? :inlove:
  • Kakegurui s2 - desi nu l.am terminat pe 1, nu.i bai, se rezolva, parca 4 eps mai am
  • THE PROMISE NEVERLAND - adoooor manga, e atat de bine gandita
  • Mob Psycho 100 s2 - clar, s1 a fost fain
  • Tate no Yuusha - pare interesant, am cautat pe net si imi place ideea
  • Revision - desi am vazut ca e mecha, gen ce nu ma atrage, imi place grafica si povestea pare ok, o sa vad
  • Domestic girlfriend - romance and drama, cred :laughing:
  • Animeul cu PISICAAAA, the hype is real, asta e in top, cand am vazut pv intreg mi s.a topit inima, mai ales ca imi vedeam pisicile mele ♥

Alibaba2012

Shinigami
Sigur o sa ma uit la The Rising of the Shield Hero/Tate no Yuusha no Nariagari . Dar am mai vazut cateva serii tentante in noul sezon. Felicitari pentru parteneriat si la cat mai multe serii de anime traduse impreuna.

Bluebell

cookies!
Administrator
Moderator
Traducător, Verificator, Encoder
Stai, stai!! Pe bune? si Dr.Stone primeste anime? cooooool! pe asta de abia il astept. citisem ceva dar parca nu era confirmare. acum au confirmat? ce studio il va face? au zis ceva de numarul de eps?
Mai auzisem de Vinland Saga ca va avea anime anul asta parca.
- asta? pare draguta grafica.... apare in vara. te oferi sa-l traduci? :emoticon-55::emoticon-4:

adysanu

Urs Brun Carpatin ᵔᴥᵔ
Traducător
- asta? pare draguta grafica.... apare in vara. te oferi sa-l traduci? :emoticon-55::emoticon-4:
E interesanta, manga e facuta de autorul Sun Ken Rock. O sa fie in stilul seriei manga Cage of Eden, deja se cam vade un copy-paste in primele capitole. :rich:
Avem tipul energetic si loial, fata de care e indragostit, geniul stiintific si lupul singuratic care are o putere inumana. Mai CoE de atat, nu se putea. :roflmao:
E cam greu sa vii cu ceva original in ziua de azi...

Sus